PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 020
ocen
7,6 10 1 64020
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Mój absolutnie number one! Lubię chore klimaty a ten film uosabia wszystko czego szukałam. Film na pograniczu snu i jawy. No i miłość Sailora i Lulu... Lynch to geniusz!

ocenił(a) film na 9
masachiko

Najlepszy film o miłości jaki kiedykolwiek widziałem i pewnie nie prędko zobaczę lepszy. Lynch działa na pograniczu jawy i snu - pokazując czym na prawdę jest miłość. Rewelacyjny obraz z rewelacyjną rolą Caga oraz Lauri Dern dlatego ode mnie 9.

ocenił(a) film na 10
masachiko

Coraz bliżej końca wieku chory świat dogorywa
Wszystko lunie już niedługo ale jeszcze trochę czasu
Tak brakuje nam miłości tej szalonej tej okrutnej
Moje serce pełne bólu, moja dusza industrialna

Ref: Jestem chory, dziki wariat tak jak świat

Gnam do przodu nie zatrzymuj mnie kochanie, nie
Czas prowadzi mnie za rękę może Pan
Może szatan sam już nie wiem co to jest
(...)

ocenił(a) film na 9
Teedee

O tak!

ocenił(a) film na 8
masachiko

Bardzo dobrze zrobiony film , Lynch nie przesładza rzeczywistości i pokazuję samą prawdę. Po tym filmie jestem przekonany do Nicolasa Cagea.

użytkownik usunięty
masachiko

Film=Arcydzieło , Pan Lynch=Geniusz

ocenił(a) film na 5

Co do jednego się zgadzam Lynch=Geniusz, ale akurat Dzikość serca jakoś nie przypadła mi do gustu (chyba jak na razie jego najsłabszy film, który obejrzałem). Czegoś mi zabrakło, ale na pewno niedługo obejrze go ponownie i może wtedy bardziej mi się spodoba.

ocenił(a) film na 9
masachiko

"Co jest pedały?!... Bardzo przepraszam, że nazwałem panów homoseksualistami." :-)
https://www.youtube.com/watch?v=_0sJwdgB2Q8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones