PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 017
ocen
7,6 10 1 64017
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Lynch, mistrzem?

ocenił(a) film na 5

Mozliwe,ze tak, ale ten flm wcale mnie nie przekonal Moim zdaniem nie a ukrytego przekazu.
Wiem, ze w przypadku tego rezysea wiele rzeczy i akcji wydaje sie (przepraszam) "z dupy
wzietych" ale ma to swoj klimat i Linchowski urok. Tym razem jednak to nie bylo to. Przykro
mi tylko 5/10

ocenił(a) film na 10
Jamal_urban

absolutnie nie zgadzam się z tobą. "dzikość serca" to właśnie kwintesencja tego, co u Lyncha jest najznamienitsze - niepowtarzalność w ukazywaniu tychże rzeczy, które są niedostrzegane na co dzien przez zwyklego śmiertelnika, skrywają się gdzieś tam za parawanem szeroko rozumianego mroku. ów dzieło jest niesamowite - iskrząca namiętność dwojga ludzi otoczonych zewsząd iście diabolicznym złem - to wszystko okraszane jest jakąś baśniowością, wręcz mistyką i genialnym klimatem drogi. w dodatku kawałek "wicked game", po prostu rewelacja. wraz z upływem czasu coraz bardziej doceniam ten film. jest w nim coś naprawdę magicznego.

Tomasz_P

rezyser świetny, jego filmy nie są dla każdego. Sam na początku miałem dziwne odczucia po Lost highway, ten reżyser jest specyficzny.

ocenił(a) film na 9
MilesQuaritch

Lynch jest mistrzem niekonsekwencji! Szydzi z oczekiwań widza, rezygnuje z konwecjonalnych rozwiązań, w tym tkwi jego fenomen.

amelia92

nie jest ambitny, jest żalosny ;] i należy rozróżniać sztuke wymagającą od nic nie wartego kiczu, w którym wszyscy doszukują sie czegoś amtinego i jakiegokolwiek przekazu ;]

juziapinkfloyd

wizyta u terapeuty powinna ci pomóc.

ocenił(a) film na 5
Tomasz_P

Dzikość serca wcale mnie nie przekonuje al np totalnie pokręcony Twin Peaks niszczy mi głowę i stwierdzam tutaj szczerze, że dobry reżyser i obsada to nie wszystko. Więc stwierdzam, film słaby

Jamal_urban

wizyta u terapeuty powinna ci pomóc.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Z doświadczenia wiesz, ze pomaga?

ocenił(a) film na 3
Jamal_urban

a ja dałem 3 i 2 razy na nim zasnąłem, straszna lipa

sobikbb


IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

użytkownik usunięty
Jamal_urban

jakiego "ukrytego przekazu" nie ma? trudno oceniac film po czyms czego nie ma, co jeszcze na dodatek ma byc ukryte i subiektywne. zawsze mnie bawil ten argument ;p nie wiem czemu ludzi tak pisza, zamiast sie troche wysilic i przeanalizowac czego konkretnie im brakowalo w filmie i dlaczego.
w kazdym razie dla mnie to jedyny film Lyncha ktory trawie

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 9
Jamal_urban

Zobacz ten film jescze raz :) . Zmienisz zdanie

Jamal_urban

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones