PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 020
ocen
7,6 10 1 64020
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Masakra... 3/10

ocenił(a) film na 4

Ja pierdzielę, ten film był do bani! Kocham Cage'a, ale był to trzeci film z Jego udziałem, w którym cholernie mnie zawiódł... :/ Jak dla mnie okropnie w nim zagrał i o ile w każdym filmie nie mogę się na Niego napatrzeć, o tyle w tej produkcji prawie zasypiałam, patrząc na Niego... Poza tym nie wiadomo po co było tam tyle tego seksu. To nie był seks, na który fajnie jest popatrzeć. Poza tym nie mogłam patrzeć na te okropne zęby i obleśny wąsik pana Dafoe. Wiem, że tak miał właśnie wyglądać, ale ten koleś jest megaprzystojny i w tym momencie obrzydził mnie strasznie... :/ Jedyna dobra scena z tego filmu, to ta, w której strzelba rozwaliła Bobby'emu łeb. :D Haha, świetne to było. :]
A ogólna ocena filmu - 3. Nie wiem, no naprawdę nie wiem czemu ten film był niby taki dobry... :/

ocenił(a) film na 7
m4d214

jestes idiotka dajac temu filmowi ocene 3. jak nie moglas patrzec to trzeba bylo wylaczyc i nie oceniac bo takie osoby jak ty obnizaja poziom tej strony. dafoe zagral rewelacyjnie swoja role. przeczytaj recenzje tego filmu to moze cos zrozumiesz.

ocenił(a) film na 4
krzysiekk123

Dziękuję za obrażanie mnie, ale myślałam, że każdy ma prawo do swojej opinii. Skoro uważasz, że film był takie super, to czemu dałeś TYLKO 7? Ja oceniam filmy czysto subiektywnie i mam do tego prawo, bo po to działa Filmweb, czyż nie? Doceniam dobre filmy, ale ten po prostu mi się nie podobał. Czy to, że uważam, że jakiś film jest do d***, czyni ze mnie idiotkę? Nie sądzę.
A obejrzałam film do końca po to właśnie, by móc ocenić całość, a nie tylko pierwszą połowę. Gdybym obejrzała połowę i mówiła, że jest do bani - rzeczywiście byłabym idiotką. Jeśli chodzi o Dafoe, to nie powiedziałam, że źle zagrał, tylko że mnie obrzydził. Nie sądzę, aby to było to samo. A recenzji nie muszę czytać. Nie powiedziałam, że nie zrozumiałam tego filmu, tylko że mi się nie podobał. Czytaj uważnie. Mimo wszystko pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
m4d214

brawo m4d214. film to totalna klapa. po pierwsze aktorka miała małe cycki, po drugie jezdzili gruchotem. dlatego tez daje 3/10. xD. ogolnie nicolassa cage'a nie da się oglądać, szczególnie w "zostawić las vegas" jak grał pijaczyne i w "adaptacji", bo miał za duże zakola.

ocenił(a) film na 9
gwozdz programu

." film to totalna klapa. po pierwsze aktorka miała małe cycki, po drugie jezdzili gruchotem. dlatego tez daje 3/10"

Cóż za genialna argumentacja!

ocenił(a) film na 7
dlugi john

no to dlugijohn się popisałeś :D

ocenił(a) film na 9
gwozdz programu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

ocenił(a) film na 7
dlugi john

naprawdę? wow ty to jestes bystrzak. przeczytaj wątek od początku. jak będziesz czytał to skup się xD. potem wróć tu i pokornie przeproś.
ps. i nie ucz ojca dzieci robić :P

ocenił(a) film na 9
gwozdz programu

Aha, nie zauważyłem że ty ironicznie przedstawiasz jej zdanie, a nie mówisz o swoim.

ocenił(a) film na 7
dlugi john

Dobrze. Zostało ci to wybaczone. Następnym razem czytaj uważniej. Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

z ciebie też beka xD nie umocjonuj się tak

ocenił(a) film na 7
gwozdz programu

oczywiście miało być "emocjonuj" :P

m4d214

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Nie mam kur niestety. Filmoznawcą być nie zamierzam, nie bój się, zostanę przy księgowości - to mnie bardziej kręci. :D A zup aktualnie nie jem, bo jest za gorąco. ;)
Czekam na kolejne przytyki, uwielbiam się śmiać. :) Pozdrawiam serdecznie. :*

ocenił(a) film na 6
m4d214

Fakty początek filmu i koniec był najlepszy. W połowie filmu myślałem że sobie odpuszczę dalsze oglądanie ,ale wytrzymałem do końca żeby zobaczyć jak Cage zaśpiewa Love me Tender.Duży plus za nawiązanie do Elvisa, ogólna ocena 6.

ViruS_filmaniak

zgadzam się z założycielką tematu; Cage to świetny aktor, ale w tym wypadku nawet on nie uratował tego filmu :/... żałuję, że nie wybrałem Czasu Apokalipsy na Ale Kino emitowanego w tym samym czasie... .

luki22_filmweb

ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

m4d214

Zgadzam się... film był beznadziejny xD

agentka_sam1

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
dlugi john

Tak to jest jak zamiast odrabiania lekcji ogląda się filmy do których się nie dorosło.
Żeby krytykować to że obleśny był aktor, który grał obleśnego typa to trzeba mieć IQ 3/10.
Mroczków niech sobie ogląda - to są miłe typki.

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

no napisalem ze jest glupia moze to co napisalismy da jej troche do myslenia i zmadrzeje tego jej zycze

krzysiekk123

mnie zastanawia czemu fani lyncha ublizają tak często jak ktos krytykuje jego filmy?podobnie ma sie sparwa z fanami jarmuscha.
ogarnijcie sie ludzie!

ocenił(a) film na 9
bennyblanco

Ale przecież ona nie krytykuje obiektywnie tego filmu, nuie ma dobrych argumentów dlaczego ten film jest słaby, tylko mówi coś że jest dużo seksu, i że Deffoe jest brzydki. To nie jest wcale pożyteczna krytyka, do niczego nie prowadzi, i jak człowiek z takich powodów nie lubi filmu to lepiej żeby już nic nie pisał.

ocenił(a) film na 7
dlugi john

no dokladnie po prostu dziewczyna okazala sie umyslowa inwalidka dlatego jej sie oberwalo moze to ja nauczy myslenia

ocenił(a) film na 4
krzysiekk123

Ahh, jak miło się czyta uwagi na temat siebie, jesli nikt mnie nie zna. :) Nie powiedziałam, że daję 3, dlatego, że Dafoe wyglądał okropnie. To była tylko taka uwaga na jego temat, biorąc pod uwagę fakt, że ten aktor jest superprzystojny. A jeśli chodzi o ten seks - przeczytaj uważnie co na ten temat napisałam. Następna sprawa - gdybym rzeczywiście była taka głupia, to w moich oglądanych filmach znalazłyby się oceny 10 dla takich filmów jak HANNAH MONTANAH i inne badziewia, a filmy HAIR, SKAZANI NA SHAWSHANK czy LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM dostałyby góra 3-4 punkty.
@ Chris_Scharma - Nie muszę odrabiać lekcji, bo taką szkołę z zadaniami domowymi mam już dawno za sobą.
@dlugijohn - Nie krytukuję tego filmu obiektywnie - racja. Nie jestem powszechnie znanym i cenionym krytykiem, dlatego też filmy oceniam tylko i wyłącznie pod kątem tego, co MI się podoba. Jak już wcześniej powiedziałam - mam do tego prawo.
A przy okazji... Mam 4letnią Córeczkę, którą wychowuję sama, pracuję, uczę się, mam obowiązki w domu, cudownych przyjaciół... Nie wiedziałam, że "umysłowe inwalidki" mają tak świetnie ułożone życie. :)
Pozdrawiam moich fanów. ;)

ocenił(a) film na 9
m4d214

Ej, no ale wiesz jak coś piszesz to te literki ustawiają sie w zdania, a one mogą delikatnie sugerować o twym charakterze, i o twoim sposobie oceniania filmów. Na drug raz, prosze jak piszesz o jakimś filmie staraj sie pisać o czymś więcej niż o tym czy aktorzy są ładni i czy seksu jest dużo czy nie. Uwierz mi że znacznie lepiej sie dyskutuje używając rzetelnych, i naprawde dobrych argumentów na korzyść lub na niekorzyść filmu. Naprawde nie masz nic do powiedzenia na temat chociażby reżyserii, kunsztu aktorów, czy klimatu? Przemyśl to. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
dlugi john

Czasem po prostu nie ma argumentów "za". Dlatego też daję tak niską ocenę. Skoro film mnie nie porwał, był nudny i jak dla mnie bez żadnego przekazu, to niby czemu mam mu dać więcej niż kilka punktów? O Dafoe napisałam tak przy okazji, a jeśli chodzi o seks - nie mówiłam, że było go za dużo. Przeczytaj jeszcze raz co napisałam - chodziło mi o to, że ten seks wcale nie był fajny. W niektórych filmach sceny łóżkowe ogląda się z przyjemnością, bo jest piękny. Niestety w tym tym filmie nie wyrażał on miłości czy więzi między głównymi bohaterami, jak powinien to robić. Takie są moje odczucia.

m4d214


IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Więc co tutaj robisz? ;)

m4d214

Ale ludzie mieli te 12 lat temu zamknięte głowy. Porażające to jest. Subiektywizm wtedy chyba nie istniał. Co ciekawe jak się czyta tematy na forum sprzed 18/20 lat widać znaczenie bardziej kulturalne wymiany. Chyba dlatego zawsze czytałem, a nigdy nie pisałem. Co ciekawe argumentacje o nie zrozumieniu i upupianie rozmówcy porównując go do dziecka z wczesnej podstawówki to był chleb powszedni. Co niektórzy nie rozumieją że coś się podoba, a coś nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones