Isabella Rossellini

Isabella Fiorella Elettra Giovanna Rossellini

7,4
5 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabella Rossellini

Szkoda, że w informacjach na jej temat nie wspomnieliście o tym, że poza córką ma jeszcze syna, tyle że adoptowanego i że była w związku z Davidem Lynchem- wprawdzie nie wzięli ślubu, ale myślę, że to bardzo ważna i ciekawa informacja na jej temat. Oglądałam dziś dokument na temat Rossellini, w którym powiedziała, że rozstanie z Lynchem było dla niej najbardziej bolesne ze wszystkich i że on był jej największą miłością.

Pozdrawiam serdecznie.

seniorerror

Może nie zauważyłaś, ale Filmweb podaje informacje o związkach małżeńskich oraz dzieciach biologicznych - dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe. Nie wyobrażam, sobie pisania w biografii, czy w nagłówku informacji o wszystkich romansach gwiazd, co również tyczy się dzieci adoptowanych. Taka informacja powinna trafić do ciekawostek i jako użytkownik portalu, może ją zamieścić.

goslawa25

wciąż uważam, że byłaby to informacja godna dodania w artykule głównym o rossellini - rozumiem, że ciężko byłoby się czasem połapać we "wszystkich romansach gwiazd", jak mówisz, ale długoletni związek z tak charakterystycznym człowiekiem jak lynch - który w dodatku, jak twierdzi rossellini - bardzo silnie na nią wpłynął wydaje się być istotnym elementem jej biografii.

o polańskim też napisano, że zgwałcił 13-latkę, a chyba nie był to związek małżeński...?

seniorerror

Ale nie napisali tego w nagłówku, bez przesady.

seniorerror

Warto wspomnieć o tym że Isabella miała nawet zaklepaną rolę w Twin Peaks. To ona początkowo miała grać Josie. Po rozstaniu Lynch dokonał zmian w scenariuszu i postać która początkowo miała być Włoszką została zmieniona na Azjatkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones