PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 060
ocen
7,6 10 1 64060
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Będzie jako dodatek na DVD w nowej kolekcji GW ''Kino na weekend'', w pudełku slim.

supermaczo1

A co będzie 28.11.2008 w gazecie wyborczej?

Lilly77

____________________________________________
28.11.2008 będą "Ludzkie dzieci"

ocenił(a) film na 8
supermaczo1

Miłe zaskoczenie - pełne wydanie z dodatkami na dwuwarstwowej dvd za 6,99,-,oby tak dalej "Wyborczo" !!!

ocenił(a) film na 6
vvito

no grubo poszli w Wyborczej, ja mam wydanie kolekcjonerskie ale to też kupiłem i się praktycznie niczym nie różni.

GhostFace

Bo "Dzikość serca" ma szczęście do wydań gazetowych. Nie kupiłem z GW tylko dlatego, że mam od przeszło roku wydanie kopertowe z "Claudii" (kupione z innym pismem tego wydawcy w dwupaku z "Sensem życia" Monty Pythona) - tam też mimo zwykłej tekturki jest wydanie "sklepowe" DVD9 z dodatkami, kilkoma ścieżkami dźwiękowymi/wersjami napisów i bez szpetnego logo gazety. Widocznie wydawcy stwierdzili, że to nie jest masowa papka z boxoffice, choć nadal kino raczej popularne.
Pewnie gorzej będzie z "Ludzkimi dziećmi" na który czekam za tydzień - tam już wydanie sklepowe jest w wersji 2x DVD - na pierwszej film, druga dodatki więc pewnie wydanie GW zostanie ich pozbawione, ale i tak warto.
Zresztą chwała GW - jedzie po bandzie. Teraz Ludzkie dzieci, Dzikość serca dobrze wydana, niedawno świeży Grindhouse, w lecie podobnie świeży 1408. Tak trzymać :)

Herr_Doktor

A wiecie może kiedy będzie Grinch w tej kolekcji bo widziałem na reklamie :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones