PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 095
ocen
7,6 10 1 64095
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Mi się podobał:

"-Dlaczego nie zaśpiewałeś "Love me tender", mówiłeś, że to jest Twoja ulubiona
piosenka?
-"Love me tender zamierzam zaśpiewać tylko swojej żonie"

Dobry jest jeszcze text z kurtką ze skóry węża :)

ocenił(a) film na 7
szwarzenegger

mój ulubiony to "... zmywajmy się zanim zaczniemy tańczyć bez muzyki na końcu tej liny"

ocenił(a) film na 7
gwozdz programu

teksty dafoe do dziewczyny cage gdy przyszedl sie odlac do niej "czy moga nalac w twoje oczko" hahaha

ocenił(a) film na 9
krzysiekk123

dobre było też to jak Lula mówiła do Sailora ,tylko zapewne coś skoncę,więc mnie poprawcie jakby co
"masz też czasami tak ,kiedy myślisz i nagle słyszysz wiatr i widzisz czarownice na miotle?"
a on do niej coś takiego :"Lula tylko Bóg wie co tam siedzi w twojej głowie " hehehe

i jeszcze bardzo mi sie podobała "historia z morałem",czyli jak Lula opowiadała Sailorowi historie cioci Ruthy i jej syna Della który wkładał sobie karaluchy w tyłek,bał sie czarnych rękawic i co najfajniejsze robił sobie lunch ...przez cała noc ;)

użytkownik usunięty
maUputa

"Przepraszam panów za nazwanie was homoseksualistami, dziękuję też za udzielenie mi cennej lekcji życia."

ocenił(a) film na 8

"Cały ten świat ma dzikość w sercu i szaleństwo na twarzy"... Klasyk :)

ocenił(a) film na 7
szwarzenegger

A macie jakieś w oryginalnym języku? Prosiłabym :)

Nie_pytaj

http://www.imdb.com/title/tt0100935/quotes


Lula: One of these days the sun's gonna come up and burn a hole clean through the planet like a giant electrical x-ray.
Sailor: I wouldn't worry about that, Peanut. By then people'll prob'ly be drivin Buicks to the moon.

ocenił(a) film na 3
szwarzenegger

Scena gdy Peru przychodzi do Luli się wysikać. Chodzi mi o zakończenie tej sceny textem: "to może kiedyś, bo teraz muszę już iść". Co do filmu to zasnąłem 2 razy, lipa straszna.

ocenił(a) film na 9
sobikbb

If you were really wild at heart, you'd have fight for your dreams.

szwarzenegger

"Czy nie byłoby cudownie, gdybyśmy mogli się kochać do końca życia?"

ocenił(a) film na 9
szwarzenegger

o ile pamiętam Defoe na propozycję drinka - "nie powiem nie" - z szelmowskim uśmiechem hehe

ocenił(a) film na 9
szwarzenegger

"Co jest pedały?!... Bardzo przepraszam, że nazwałem panów homoseksualistami." :-)
https://www.youtube.com/watch?v=_0sJwdgB2Q8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones